KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897372
nr 1489 7372
John Malm. Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 10x10 cm, yttermått inklusive ram: 14x14 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:01:17
10/9 11:57:41
11/9 11:43:05